CMPRO چیست؟

حضور مجرب ترین تحلیلگران بازارهای سرمایه ایران و بین الملل را در این سایت برای شما محیا کردیم تا خانواده ای تشکیل شود که نیاز هر سرمایه گذاری برای تکمیل تحلیل های خود به چنین کادر مجربی را مرتفع خواهد نمود، ما این نیاز را دیدیم و همه آنچه هر سرمایه گذار در بازارهای سرمایه در طول تجارت خود به آن نیاز خواهد داشت را در قاب وبسایت و برای شما به تصویر کشیدیم.

 

 

تمایز CMPRO در کجاست؟

حضور 24ساعته-7روزهفته تحلیلگران در سایت و درج جدیدترین تحلیل های تکنیکال و فاندمنتال،پرایس اکشن ها، استراتژی های معاملاتی، الگوهای تشکیل شده، آخرین اخبار تاثیرگذار بازار، در کنار ترید آنلاین و جلسات لایو آموزشی رایگان، CMPRO را از سایر وب سایت های مشابه متمایز کرده است. مهمترین تمایز ما، اتکاء به تیمی از مجرب ترین تحلیلگران بازارهای سرمایه است، نه اتکاء به تنها یک تحلیلگر و یا برند!

 افزایش تعداد اساتید

اساتید مجرب CMPRO هر روز در حال افزایش می باشند که با ارئه مدارک مورد نیاز از اینجا و همچنین قبولی در آزمون های انتخابی اساتید و انجام مراحل ابتدایی تایید کیفیت تدریس، به صورت رسمی به جمع اساتید CMPRO خواهند پیوست که با اعلام برنامه آموزشی در پنل اساتید، به صورت سیستماتیک به تقویم آموزشی سایت اضافه خواهند شد.
– درخواست تدریس در CMPRO

کیفیت ابزارهای آموزشی

استفاده از به روزترین ابزارهای آموزش مجازی، لایو-ترید، انتخاب واحد به سبک دانشگاهی با کنترل سیستماتیک پاس بودن دوره های پیشنیاز با اخذ حداقل نمره درج شده در آزمون آنلاین پایان دوره، ارائه مدرک معتبر آنلاین در صورت قبولی، امکان ضبط و یا دریافت لینک دانلود تمام دوره ها، خرید آنلاین و “ارزانتر” تمام دوره ها، لایو-تریدها و همچنین لایو-سشن های آموزشی “برگزار شده” از فروشگاه سایت و… در کنار مجرب ترین اساتید بازارهای سرمایه، محیطی را محیا می کند که پاسخگو حتی سختگیرترین دانشجویان مجازی بازارهای سرمایه در کلیه مراحل آموزش خواهد بود.

چرا CMPRO؟

حضور 24ساعته-7روزهفته تحلیلگران در سایت و درج جدیدترین تحلیل های تکنیکال و فاندمنتال،پرایس اکشن ها، استراتژی های معاملاتی، الگوهای تشکیل شده، آخرین اخبار تاثیرگذار بازار، در کنار ترید آنلاین و جلسات لایو آموزشی رایگان، CMPRO را از سایر وب سایت های مشابه متمایز کرده است.

مهترین تمایز ما، اتکاء به تیمی از مجرب ترین تحلیلگران بازارهای سرمایه است، نه اتکاء به تنها یک تحلیلگر و یا برند! اساتید مجرب CMPRO هر روز در حال افزایش می باشند که با ارئه مدارک مورد نیاز و همچنین قبولی در آزمون های انتخابی اساتید و انجام مراحل ابتدایی تایید کیفیت تدریس، به صورت رسمی به جمع اساتید CMPRO خواهند پیوست که با اعلام برنامه آموزشی در پنل اساتید، به صورت سیستماتیک به تقویم آموزشی سایت اضافه خواهند شد.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

در صورت نیاز به مشاوره رایگان، خواهشمند است اطلاعات خود را در فرم زیر تکمیل نموده تا کارشناسان CMPRO در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند

logo-samandehi